خانه » برگجونی ها » تلگرام برگ‌جهان

تلگرام برگ‌جهان

تیرماه ۱۳۹۵

به آگاهی خوانندگان محترم وبگاه برگجون می‌رسانیم که افراد خوش‌ذوق و هنرمندی چندی پیش تلگرام برگجهان را راه‌اندازی کرده که در آن به‌ویژه تصاویر و اسناد برگجهان و برگجهانی‌ها را قرار می‌دهند. با توجه به سهولت ارتباط کاربران با تلگرام به لحاظ اینکه تناسب بیشتری نسبت به وبگاه برگجون با گوشیهای تلفن همراه داشته و ارتباط با آن نیاز به اینترنت پرسرعت ندارد و همه جا و همه وقت می‌توان با آن ارتباط برقرار کرد، کانال مذکور با استقبال زیادی از سوی برگجونی‌ها همراه بوده است. برگجونی‌های عزیز با ارسال تصاویر خود و خانواده و مناظر روستا و اسناد، راهی را که به سختی از سوی مدیران وبگاه برگجون طی می‌شد به راحتی پیموده‌اند و آنها را در دسترس علاقمندان قرار داده‌اند. در این میان برخی از تصاویر وبگاه برگجون نیز از سوی کاربران دانلود و با (یا بدون) ذکر ماخذ در کانال تلگرام قرار داده‌اند.

لذا لازم دانستیم ضمن ابراز خوشحالی و شادباش این اتفاق مهم به مدیران تلگرام و کاربران آن، با مدیران تلگرام ارتباط یابیم و ضمن آن برای درج این اسناد و تصاویر در وبگاه برگجون اجازه خواسته و همچنین آمادگی خود را برای همکاری و هم‌افزایی اقدامات مشابه در این راستا اعلام کنیم. لذا نوشتیم:

 

خدمت مدیر محترم کانال تلگرام برگ-جهان

به تازگی از راه‌اندازی کانال تگرام برگ‌جهان و استقبال خوب همولایتی‌ها از آن با خبر شدیم. در گشت و گذاری که در مطالب آن داشتیم متوجه شدیم که جناب عالی از ذوق و هنر شایسته‌ای برخوردار هستید و به گلچین مطالب مرتبط دست زده‌اید و در این میان از مطالب و تصاویر وبگاه برگجون نیز بهره برده‌اید.

اگرچه در اغلب موارد ماخذ مطالب را بیان فرموده‌اید و ما نیز هرگز از انتشار مطالب و اخبار و اسناد روستای عزیزمان ناراحت و نگران نیستیم، ولی شایسته‌تر بود با توجه به حجم نسبتا زیاد مطالب وبگاه برگجون در کانال یادشده، موضوع پیشاپیش با مدیران وبگاه هماهنگ می‌شد.

باری، قصد ما گلایه نیست، بلکه گفتن شادباش است و کسب اجازه متقابل از شما مبنی بر اینکه ما نیز با ذکر ماخذ از مطالب و عکس‌ها و اسناد شما در وبگاه برگجون استفاده کنیم.

امیدواریم با همکاری صمیمانه و نزدیکتر فی‌مابین بتوانیم نسبت به تکمیل مطالب و ارایه اخبار و اسناد و مطالب جالب‌تر و عمیق‌تر به هم‌ولایتی‌ها کوشا باشیم. جای بسی خوشوقتی است که نقص بزرگ وبگاه برگجون که همانا ارتباط ضعیف با محله‌های اون‌دست (روبار و شاهان) بوده است با حضور جناب‌عالی که ارتباط خوبی با اهالی اون‌دست برقرار کرده‌اید جبران گردد.

پیشنهاد می‌گردد قبل از آشنایی بیشتر و احتمالا نشست مشترک و سایر برنامه‌ی اقدامات هماهنگ شده، جناب‌عالی کماکان با ذکر ماخذ از مطالب وبگاه برگجون بهره برده و علاوه بر آن مطالب جدیدی را که هر هفته در این وبگاه منتشر می‌شود به آگاهی بینندگان تلگرام برسانید. ما نیز در فرصت مقتضی مجموعه‌ای از تصاویر منتشر شده در تلگرام را با ذکر ماخذ یک‌جا در آلبوم برگجونی‌ها منتشر خواهیم کرد.

مدیران وبگاه برگجون

۳۰ خرداد ۹۵

 

گروه ادمین کانال تلگرام برگ جهان پاسخ ما را چنین نوشتند:

 tel1-1

به عنوان نخستین اقدام مشترک بخشی از عکس‌های منتشره در این تلگرام را برای خوانندگان محترم وبگاه برگجون در زیر آورده‌ایم. امیدواریم مورد توجه و علاقه‌ی شما نیز قرار گیرد. برای اطلاع بیشتر به آدرس تلگرام مذکور مراجعه فرمایید.

tel1-2tel1-3tel1-4tel1-7tel1-8tel1-9tel1-10tel1-11tel1-12tel1-13tel1-14tel1-15tel1-16tel1-17tel1-18tel1-19tel1-20tel1-21tel1-22tel1-23tel1-24tel1-25tel1-26tel1-27tel1-28tel1-29tel1-30tel1-31

یک دیدگاه

  1. سلام لطفا عکس پدر و مادر منو هم تو سایت بکذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *