خانه » اخبار » چگونه عضو سایت بشویم؟

چگونه عضو سایت بشویم؟

به منظور افزایش ایمنی سایت برگجون و جلوگیری از ورود ربات‌ها ناچار شدیم برای درج دیدگاه(کامنت) در پایین مطالب محدودیت ایجاد کنیم.

برای درج دیدگاه لازم است ابتدا عضو سایت شوید. این کار یک بار باید انجام شود و چند دقیقه‌ای زمان می‌برد.

روش‌های نام نویسی یا عضویت در سایت برگجون

برای این منظور دو روش وجود دارد. روش اول ساده‌تر و دارای مراحل کمتر است و روش دوم مراحل بیشتری دارد.

روش اول: استفاده از منوی بالای صفحه

در این روش ابتدا مطابق شکل زیر وارد بخش ثبت‌نام در منوی بالای صفحه می‌شوید

صفحه‌ای مطابق شکل زیر باز می‌شود. آن را کامل کنید. برای درج نام کاربری توجه فرمایید صفحه کلیدتان حروف انگلیسی باشد.

پس از تکمیل کادرها، روی کادر سبز رنگ (نام‌نویسی) کلیک کنید. متنی مطابق زیر مبنی بر موفقیت نام‌نویسی ظاهر می‌شود و می‌توانید با نام کاربری و رمز انتخابی از طریق کادر زیر آن یا از منوی بالای صفحه اصلی سایت (بخش ورود) وارد سایت شوید.

روش دوم: استفاده از منوی زیر مطالب

شما اگر هر مطلبی را باز کنید در انتهای مطلب متنی مطابق شکل زیر وجود دارد.

هرگاه “نشانگر” را روی بخش (وارد شوید) ببرید و روی آن کلیک کنید صفحه ثبت نام مطابق شکل زیر باز می‌شود.

روی بخش نام نویسی کلیک کنید کادر جدیدی مطابق زیز باز می شود

بخش‌های مورد نظر را کامل کنید. برای درج نام کاربری باید از حروف انگلیسی استفاده کنید. سپس روی کادر آبی رنگ (نام نویسی) کلیک کنید. کادری نشان داده می‌شود که بالای آن نوشته شده (به ایمیل خود مراجعه کنید). در این مرحله باید وارد ایمیل خود شوید. آدرس لینکی برای شما ایمیل شده است که باید وارد آن بشوید. پس از ورود به لینک ارسالی کادری مانند شکل زیر مشاهده می‌کنید.

کلیدی که با شماره ۱  نشان داده شده را کلیک کنید. رمز درج شده در بخش ۲ پاک شده و شما می‌توانید رمز جدید خود را در آن درج کنید. پس از آن کادر نوسازی رمز در شماره ۳ را کلیک کنید. رمز شما ثبت می‌شود و بعد از آن می‌توانید از همانجا وارد سایت شوید یا (بازگشت به سایت) را انتخاب کرده و از منوی بالای صفحه اول سایت با نام کاربری و رمز خود وارد سایت شوید.

اگر در مراحل ثبت نام با مشکل غیرقابل حل مواجه شدید به مدیران سایت اطلاع دهید تا شما را راهنمایی کنند.

 اگر با اسم کاربری و رمز وارد سایت بشوید قادر خواهید بود در زیر مطالب دیدگاه خود را درج کنید. بجز این تفاوتی بین ورود به این روش یا روش ساده وجود ندارد.

۲ دیدگاه

  1. پرتو بلکه جانی

    سلام من نوه شعبانعلی خان هستم از زحمت زیادی که کشیدید بی نهایت تشکر می کنم و سپاسگزارم اما با عرض معذرت اطلاعات راجع به خانواده من بسیار ناقص و در بعضی جاها اشتباه است اگر خواستید شماره بگذارید تا با شما تماس بگیرم و تا انجا که می دانم اطلاعات صحیح تری در اختیارتان بگذارم

  2. سلام خانم بلکه جانی. من اطلاعات زیادی از جناب ثابتی آزاد و سایر دوستان درباره خانواده شما دریافت کردم. جناب ثابتی آزاد هم فرمودند هنوز اشتباهاتی باقی است. از اشتباهات پوزش می خواهم و بسیار خوشحال می شوم کمک بفرمایید. قبلا هم لطف خانواده شما شامل حال بنده شده است و عکسهای منجصر به فردی از برگیجان را توسط آقای ثابتی آزاد در اختیارم گذاشتید. شماره تماس من هم تلفن و هم تلگرام: علی اکبر لبافی ۰۹۱۲۳۰۵۷۵۵۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *