خانه » اخبار » برگزاری مجمع عمومی شرکت برادران امین(پلویی‌ها)

برگزاری مجمع عمومی شرکت برادران امین(پلویی‌ها)

جلسه مجمع عمومی سالیانه شرکت برادران امین(پلویی‌ها) روز پنج‌شنبه مورخ ۱۶ فروردین ۹۷ برگزار شد.

دراین مجمع، طبق روال همه ساله گزارش مالی شرکت و گزارش بازرس مبتنی بر صورت‌های مالی و اطلاعاتی در خصوص وضع عمومی شرکت و عملکرد هیات مدیره ارائه گردید. خانم فاطمه خوشپور و آقایان علی سیف‌محمدی، حجت سیف‌محمدی، احمد پلویی، قاسم بهرامی، شعبان پلویی، میثم سیف محمدی اعضای هیات مدیره این دوره و آقای عباس خوشپور بازرس بوده‌اند.

به نقل از هیات مدیره شرکت، گزارش‌های مجمع با تاکید بر ارائه منصفانه‌ای از نتایج عملکرد هیات مدیره و در جهت حفظ منافع شرکت و انطباق با مقررات قانونی و اساسنامه‌ی آن تهیه و ارائه می‌گردد. علاوه بر آن ارایه  اطلاعات و اقدامات شرکت هماهنگ با واقعیت‌های اقتصادی زمان حاضر بوده و اثرات آنها درآینده تاحدی که بتوان پیش‌بینی نمود، به نحو درست و کافی در گزارش گنجانده شده و هیچ موضوعی که عدم آگاهی از آن موجب گمراهی استفاده کنندگان شود، از گزارش حذف نمی‌گردد.

نگرش هیات مدیره به تداوم و پایداری شرکت، در به رسمیت شناختن نیازهای اعضا به‌عنوان اولین شرط اعتماد‌سازی و شستن چشم‌ها و دیدن فرصت‌هایی است که دیگران از آن گذشته اند.

تخصص، انعطاف‌پذیری و درک مناسب مسئولین اجرایی و سخت کوشی و نوآوری، مهمترین عواملی هستند که چشم‌انداز روشن وآینده‌ای مطمئن را برای این شرکت نوید می‌دهد.

توجه اعضای شرکت به عملکرد دوره‌ای و ارائه نقطه نظرات خود در مجمع یا خارج از آن، در بهبود هر چه بیشتر و بهتر عملکرد دوره‌ یا سال مالی آتی موثرخواهد بود و ارائه پیشنهادات سازنده‌ی اعضاست که مجموعه را در این مهم یاری می‌نماید.

تردیدی نیست که هیات مدیره با حمایت همه جانبه‌ی سهامداران سعی می‌نماید که شرکت یکی از پیشتازان و از نمونه‌های موفق در عرصه اقتصادی مطرح باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *